افزودنی دیجیتس
آموزش, اددان

اددان ادغام حساب کاربران قدیمی

این اددان به صورت رایگان به همراه افزونه دیجیتس ارائه میشود

با این اددان کاربرانی که قبلا با ایمیل عضو شده اند در اولین ورود از آنها شماره موبایل درخواست میشود تا تایید شود و در حساب کاربری آنها ذخیره شود و از آن پس میتوانند با شماره موبایل و حتی بدون رمز و با کد تایید لاگین کنند.

  • نمایش “افزودن شماره موبایل” به صورت پاپ آپ برای کاربران قدیمی : به صورت پاپ آپ / ماژول برای کاربران قدیمی وارد شده به حساب کاربری نمایش داده میشود و درخواست شماره موبایل میکند.
  • اجباری است : اگر بله باشد،کاربران قدیمی که شماره تلفن وارد نکنند ، نمیتوانند پاپ آپ را ببندند و وارد حساب کاربری خود شوند.
  • هنگامی که نمایش داده میشود : میتوانید فعال نمایید تا در هر لاگین درخواست شماره نمایش داده شود و یا اینکه فقط در لاگین اول .
  • ادغام دیتابیس : اگر از کاربرانتان از قبل شماره تلفن داشتید، برای مثال در اطلاعات ووکامرس کاربر تلفن وارد کرده است میتوانید آن شماره را به حساب کاربری کاربر انتقال دهید. (مهم : اگر کاربران شما از یک کشور هستند این کار را انجام دهید در غیر این صورت انجام ندهید. قبل از هر کاری یک بک آپ از سایت خود بگیرید تا در صورت بروز خطا بتوانید بک آپ را بازگردانی کنید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =